SEO Danışmanlığı

Sitenizin Google’ da ilk sayfada olmasını ister misiniz? Sürekli reklamlara para vermekten yoruldunuz mu? O zaman size lazım olan çalışma SEO ile hizmetinizdeyiz. SEO ile Google’da yükselmeye hazır mısınız? 
Seo (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir.

Yani sitenizin doğal, organik (ücretsiz) aramalarda üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Çok geniş çaplı bir çalışma olup sizin sitenize gelen ziyaretçileri dolayısıyla müşterilerinizi arttırmayı hedefler.

Google Adwords Reklamlarındaki gibi tıklama başı ödeme yoktur. Çünkü doğal arama sonuçlarındaki tıklamalar ücretsizdir. Reklama  göre en büyük avantajı tıklama sınırının olmamasıdır. Çünkü reklamda bütçeniz bitene kadar reklamınız yani siteniz üst sıralarda gösterilir. Ama seo ile yükselmiş bir siteye isterse günde bir milyon kişi girsin tek kuruş ödeme yapmaz. Çünkü doğal arama sonuçlarında görünmektedir.

İşte bu müthiş müşteri kaynağı olan google dan müşteri bulmanın en güzel yollarından biridir.

Seo çalışmasının zaman alan bir süreç olduğunu ve süreklilik gerektirdiğini belirtmeden geçmeyelim. Reklama nazaran seo ücretlerinin daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Tabi müşteri potansiyeli göz önüne alınmalı ve öyle hesap yapılmalıdır.

 

Call Now