Adana Web Tasarım Yazılım Seo ve Reklam Danışmanlığı

Müşterilerinizin artmasını mı istiyorsunuz. O zaman işyerinizin önünden geçenler değil tüm dünya müşteriniz olsun. Nasıl mı? İşinizi internete taşıyarak ilk adımı gerçekleştirin. Müşteriniz artsın. Peki bunu yapmak için nereden başlayacaksınız. Bunun için ilk akla gelen yöntem tipik bir davranış olan google adana web tasarım firmaları yazarak başlamak. Yada adana’da web tasarım yapan firmalar yazarak google da arama yapmak. Peki dikkat ettiniz mi şu an sizde bir potansiyel müşterisiniz ve her müşteri gibi aradığınızı internetten arıyorsunuz. İşte sihirli nokta burası. Artık insanlar aradıklarını internetten arıyor ve buluyor. Eğer sizde müşteri arıyorsanız çağın müşteri kaynağı olan internete yönelmelisiniz.

web tasarim - Adana Web Tasarım Yazılım Seo ve Reklam Danışmanlığı

Adana’da web sitesi yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz. Herhangi bir site ya da en çok düşülen hata da olduğu gibi ucuz olsun bizin olsun mu diyeceksiniz. Size internetten para kazanmak için bir ip ucu daha gelsin o zaman. Bakın internet siteniz sizin işyerinizin bir kopyası, yani sanal mağazanız olacak. O yüzden ne kadar ucuz değil ne kadar kaliteli olursa o kadar müşteri kazanırsınız. Kendi işyerinizi düşünün, işyerinin görüntüsü  işleri ne kadar etkiliyor sa internet sitenizin görüntüsü kalitesi de o kadar etkileyecektir. Peki işyerinizin bulunduğu yer işlerinizi nasıl etkiliyor? Çok işlek bir caddede olursa çok para kazanırsınız değil mi? Peki çok işlek bir caddede dükkan fiyatları ne kadar yüksek bir düşünün. Ama orada işyeri olanlar dükkan kirası yüksek olsa bile işlek yerde dükkan açmaya ve yüksek kiralar ödemeye razı oluyor çünkü kazancı buna değiyor? Peki internet sitenizin internette ilk sayfada olması çok işlek bir cadde de dükkan açmak gibi olduğundan size çok iyi bir müşteri kazandırır değil mi? Evet işte sihirli cümle burası işyerinin önünden geçenler değil tüm dünya müşteriniz olsun. Üstelik çok yüksek dükkan kiraları olmadan hemde çok daha fazla müşteriye ulaşma imkanı ile. Adanada web tasarım şirketleri arayanlar doğru yerdesiniz.

Evet ilk yapmanız gereken kaliteli bir web sitesine sahip olmak. İkincisi ise en çok kullanılan arama motoru olan google da ilk sayfada olmak. Peki bunu nasıl sağlayacaksınız. O konuda da size yardımcı oluyoruz.

Adana Web Tasarım Yazılım Seo ve Reklam Danışmanlığı

Adana web tasarım yazılım seo konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Kaliteli bir internet itesine sahip olduktan sonra asıl hedef sitenizin size müşteri kazandıracak kelimelerde google da ilk sayfada olmasıdır. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz. Bunun için iki yol var.

  • Google Reklamları ile

adwords reklam - Adana Web Tasarım Yazılım Seo ve Reklam DanışmanlığıGoogle AdWords Reklamları ile internette ürün veya hizmet arayanlar hemen sizi bulsun. Müşterilerinizin sayısı artsın. Google reklamları ile hangi kelimelerde müşterilerinizin sizi aradığını tahmin ederek bu kelimelere reklam veriyoruz. Ve hemen siteniz istediğiniz kelimelerde ilk sayfada hatta isterseniz ilk sırada görünebilir. En hızlı ve etkili yöntem budur. Reklamınız tıklandıkça para harcarsınız. Günlük belirlenen bir bütçe ile günlük ne kadar isterseniz o kadar para harcayabilirsiniz. İster günlük 1 lira ister 1000 lira tamamen tercih size kalmış. Bunun için adana’da google reklamları danışmanlığı konusunda hizmet veriyoruz. Reklam vermek aslında çok kolaydır! çünkü para harcamak çok kolaydır. Ama verilen reklamın çoğu boşuna gidiyorsa size müşteri kazandırmıyorsa, hatalı kişilere ulaşıyorsanız paranız boşuna gidiyordur. O zaman Google reklam danışmanlığı için profesyonel destek almalısınız. Çünkü verimli, size müşteri kazandırabilecek reklamları ayarlamak uzmanlık ister. Paranız boşa gitmesin.

  • Seo çalışması ile

seo danismanligi - Adana Web Tasarım Yazılım Seo ve Reklam DanışmanlığıSeo  çalışması sitenizin doğal yollardan Google da (yani en çok kullanılan arama motoru google olduğu için daha çok onun üzerinden örnek veriyoruz) populer olmasını daha faydalı görünmesini, bir çeşit meşhur olmasını sağlamaya yarayan çok kapsamlı çalışmalar bütünüdür. Seo çalışmasında ilk sayfaya gelirseniz tıklama sayıları size masraf olmaktan çıkar sadece müşteri olarak gelmeye başlar. Çünkü seo ile yani doğal yollardan ilk sayfaya gelmiş bir site isterse günde 1 milyon tıklama alsın hiç bir ücret ödemez. Reklama göre en büyük avantajı budur. Seo çalışması hemen olan bir çalışma değildir. Çünkü doğal bir görüntü olma şartı vardır, bu yüzden en az 3 4 aylık bir çalışma sonunda sonuçlar ortaya çıkmaya başlar. Seo yu bir yatırım olarak düşünmekte fayda var sonuçları ortaya çıktıktan sonra reklamdan daha ucuz ve çok daha fazla müşteri kazandırma potansiyeli olduğunu belirtmekte fayda var. Adana’da  seo hizmetleri konusunda bize güvenebilirsiniz.

Siz hayal edin, biz yapalım. Sizde daha fazla zaman ve para kaybetmeden işinizi internete taşımamız için bize güvenin ve hep beraber başarıyı yakalayalım.

İşinize özel mobil ve seo uyumlu şık web tasarımlar ile size özel  web siteleri tasarlayabiliriz. Bu sayede Google’da üst sıralara çıkmak daha kolay. Hayal etmeniz yeterli. Adana Web tasarım, web yazılım, web sitesi, Seo, Adwords Reklam Danışmanlığı bizim işimiz. Sizde daha fazla zaman ve para kaybetmeden işinizi internete taşımamız için bize güvenin ve hep beraber başarıyı yakalayalım.